TCL 65P7K/QLED/65"/4K UHD/60Hz/Google TV/crna

60.965,00 RSD
58.140,00 RSD

59.785,00 RSD
57.550,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 45915

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | VIVAX |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 55" |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 |
| Tip panela | LED |
| Odnos strana | 16:9 |
| Osvetljenje panela cd/m² | 280 cd/m2 |
| Podržani signali | Digitalni DVB-T/T2/C/S2 |
| Smart TV | Da |
| Broj USB priključaka | 2 |
| WiFi | Da |
| LAN priključak | Da |
| Broj HDMI priključaka | 3 |
| Mogućnost montaže na zid | Da |
| Teletekst | Da |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 1232 x 805 x 268 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Težina | 13.8kg |
| Link proizvođača | https://www.vivax.com/en/vivax-led-tv-55uhd96t2s2sm.aspx |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs