LG 43LR60006LA/43"/Full HD/smart/webOS 23/crna

29.075,00 RSD
27.995,00 RSD

29.065,00 RSD
27.990,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 95358




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Tesla |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 50" |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 |
| Tip panela | VA |
| Osveženje panela | 60 Hz |
| Odnos strana | 16:9 |
| Osvetljenje panela cd/m² | 300 |
| 3D Tehnologija | Ne |
| Smart TV | Da |
| Broj USB priključaka | 2 |
| WiFi | 2.4GHZ/5GHZ |
| LAN priključak | Da |
| Broj HDMI priključaka | 3 |
| Mogućnost montaže na zid | Da |
| Teletekst | Ne |
| Snaga zvučnika u W | 24 |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 1111 x 677 x 233 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1111 x 643 x 78 mm |
| Garantni rok | 2 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs