Philips 55PUS8400/12

48.530,00 RSD
46.510,00 RSD

47.630,00 RSD
45.645,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94000


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | TCL |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 50" |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 |
| Tip panela | VA |
| Osveženje panela | 60 Hz |
| Odnos strana | 16:9 |
| 3D Tehnologija | Ne |
| Smart TV | Da |
| WiFi | WIFI 5 |
| Mogućnost montaže na zid | Da |
| Snaga zvučnika u W | 30 |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 1111 x 295 x 709 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1111 x 68.7 x 646 mm |
| Garantni rok | 2 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs