FOX 75WOS626D

67.185,00 RSD
64.075,00 RSD

67.310,00 RSD
64.195,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94279


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Philips |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 65inch |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 |
| Tip panela | LED |
| Osveženje panela | 60 Hz |
| Odnos strana | 16:9 |
| Podržani signali | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| 3D Tehnologija | Ne |
| Smart TV | Da |
| Broj USB priključaka | 2 |
| WiFi | 802.11AC 2 X 2 DUAL BAND |
| LAN priključak | Da |
| Broj HDMI priključaka | 3 |
| Mogućnost montaže na zid | Da |
| Teletekst | Da |
| Snaga zvučnika u W | 20 |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 1446 x 900 x 321 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1446 x 836 x 91 mm |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.philips.co.uk/c-p/65PUS8200_12/led-4k-ambilight-tv |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs