Samsung UE43U8092FUXXH

35.050,00 RSD
33.585,00 RSD

34.555,00 RSD
33.110,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 95066




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | FOX |
|---|---|
| Dijagonala ekrana | 55" |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 |
| Tip panela | LED |
| Osveženje panela | 60 Hz |
| Odnos strana | 16:9 |
| Osvetljenje panela cd/m² | 250 |
| Podržani signali | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| 3D Tehnologija | Ne |
| Smart TV | Da |
| Broj USB priključaka | 2 |
| WiFi | IEEE 802.11 A/B/G/N/AC |
| LAN priključak | Da |
| Broj HDMI priključaka | 3 |
| Mogućnost montaže na zid | Da |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 3 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs