BlackView Active 5 4G Dual sim

18.820,00 RSD
17.480,00 RSD
- Proizvođač: Blackview
- Tip procesora: Unisoc T615
- Veličina memorije: 8 GB RAM + 128 GB ROM
- Operativni sistem: DokeOS P 4.2 zasnovan na Android 15
- Garantni rok: 2 Godine

18.760,00 RSD
17.800,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 70638

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | TCL |
|---|---|
| Tip procesora | MediaTek |
| Broj jezgara u procesoru | 8 |
| Veličina memorije | 4 GB / 64 GB |
| Veličina ekrana | 10.1" |
| Rezolucija ekrana | 1280 x 800 |
| Touchscreen | Da |
| Web cam | Da |
| Tip operativnog sistema | Android |
| Operativni sistem | Android 11 |
| WiFi | Da |
| Bluetooth | Da |
| GPS | Da |
| Mogućnost telefoniranja | Ne |
| Nadogradnja memorije | Da |
| Baterija | 5500 mAh |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.tcl.com/eu/en/tablets/tcl-tab10 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs