Samsung Galaxy Tab S10 Lite SM-X400NZRREUC

39.685,00 RSD
36.865,00 RSD

39.685,00 RSD
36.865,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 91189


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Samsung |
|---|---|
| Tip procesora | Ryzen 4000 Series |
| Broj jezgara u procesoru | 8 |
| Veličina memorije | 6GB |
| Rezolucija ekrana | 2112 x 1320 |
| Tip panela | TFT |
| Touchscreen | Da |
| Multitouch ekran | Da |
| Web cam | Da |
| Senzori | Akcelerator, Žiroskop, Geomagnetski senzor, Hall senzor, Senzor osvetljenja |
| Tip operativnog sistema | 64 bita |
| Operativni sistem | Android |
| WiFi | 802.11A/B/G/N/AC/AX, HE80, MIMO, 1024-QAM |
| Bluetooth | Da |
| GPS | Ne |
| Mogućnost telefoniranja | Ne |
| Nadogradnja memorije | Da |
| Baterija | 8000 mAh, Snaga punjenja 25 W |
| Boja | Siva |
| Garantni rok | 2 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs