Oscal Pad 60 Kids

12.845,00 RSD
11.935,00 RSD
- Proizvođač: OSCAL
- Tip procesora: Allwinner A523
- Veličina memorije: 4GB
- Operativni sistem: DokeOS_P 4.1 Based on Android 15
- Garantni rok: 2 Godine

14.430,00 RSD
13.415,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 73384

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Samsung |
|---|---|
| Tip procesora | MediaTek |
| Broj jezgara u procesoru | 8 |
| Veličina memorije | 4 GB / 64 GB |
| Veličina ekrana | 8.7" |
| Rezolucija ekrana | 800 x 1340 |
| Tip panela | TFT |
| Touchscreen | Da |
| Web cam | Da |
| Tip operativnog sistema | Android |
| Operativni sistem | Android 11 |
| WiFi | Da |
| Bluetooth | Da |
| GPS | Da |
| Mogućnost telefoniranja | Ne |
| Baterija | 5100 mAh |
| Boja | Siva |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.samsung.com/rs/ |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs