Tablet Samsung Galaxy Tab A11+ 1920x1200 Wifi 6GB/128GB 5MP/8M siva

27.110,00 RSD
25.185,00 RSD

27.270,00 RSD
25.330,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 91203


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Samsung |
|---|---|
| Tip procesora | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Broj jezgara u procesoru | 8 |
| Veličina memorije | 4 GB |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Tip panela | TFT |
| Touchscreen | Da |
| Multitouch ekran | Da |
| Web cam | Zadnja: 8MP, Prednja: 5MP |
| Senzori | Akselerometar, Senzor ambijentalnog svetla, Žiroskop |
| Tip operativnog sistema | 64 bita |
| Operativni sistem | Android 13 |
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11AC), Wi-Fi 4 (802.11N), 802.11G, 802.11B, 802.11A, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Da |
| GPS | GPS |
| Mogućnost telefoniranja | Ne |
| Nadogradnja memorije | Ne |
| Baterija | Lithium-ion (Li-ion), 7040 mAh |
| Boja | Grafitno siva |
| Garantni rok | 2 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs