Tablet 8.68 Blackview LINK 1 Kids 800x1340 HD+ IPS 4GB/64GB/5MP-8MP/Blue

9.185,00 RSD
8.540,00 RSD

8.880,00 RSD
8.255,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 87826


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Mediacom |
|---|---|
| Tip procesora | Rockchip RK3562 |
| Broj jezgara u procesoru | 4 |
| Veličina memorije | 3GB RAM, 32GB interne memorije |
| Rezolucija ekrana | 1280 x 800 |
| Tip panela | IPS |
| Touchscreen | Da |
| Multitouch ekran | Da |
| Web cam | Zadnja kamera: 5MP, Prednja kamera: 2MP |
| Tip operativnog sistema | 64 bita |
| Operativni sistem | Android 14 |
| WiFi | IEEE 802.11A/B/G/N |
| Bluetooth | Da |
| Mogućnost telefoniranja | Ne |
| Nadogradnja memorije | Da |
| Baterija | Litijum-polimerska, Kapacitet: 4000mAh |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs