Lenovo Idea Tab TB336FU ZAFR0498RS

21.720,00 RSD
20.175,00 RSD

19.990,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 64227



Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Mediacom |
|---|---|
| Tip procesora | ARM Cortex A55 |
| Broj jezgara u procesoru | 8 |
| Veličina memorije | 4 GB / 64 GB |
| Veličina ekrana | 10.1" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Tip panela | IPS |
| Touchscreen | Da |
| Web cam | Da |
| Tip operativnog sistema | Android |
| Operativni sistem | Android 10 |
| WiFi | Da |
| Bluetooth | Da |
| GPS | Da |
| Nadogradnja memorije | Da |
| Baterija | 6000 mAh |
| Boja | Siva |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.mediacomeurope.it/ |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs