Tablet 8.68 Blackview LINK 1 Kids 800x1340 HD+ IPS 4GB/64GB/5MP-8MP/Blue

9.185,00 RSD
8.540,00 RSD

8.715,00 RSD
8.105,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 71309

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Lenovo |
|---|---|
| Tip procesora | MediaTek Helio G80 |
| Broj jezgara u procesoru | 8 |
| Veličina memorije | 3 GB / 32 GB |
| Veličina ekrana | 9" |
| Rezolucija ekrana | 1340 x 800 |
| Tip panela | LCD |
| Touchscreen | Da |
| Multitouch ekran | Da |
| Web cam | Da |
| Tip operativnog sistema | Android |
| Operativni sistem | Android 12 |
| WiFi | Da |
| Bluetooth | 5.1 |
| Baterija | 5100 mAh |
| Boja | Srebrna |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_Tablets/Tab_M9?M=ZAC30048RS |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs