Xiaomi Redmi Pad 2 VHU5659EU

19.735,00 RSD
18.330,00 RSD
- Proizvođač: Xiaomi
- Tip procesora: MediaTek Ultra 5 Series
- Veličina memorije: RAM 4/8 GB, Skladišni prostor 128/256 GB
- Operativni sistem: Android 15, HyperOS 2.1
- Garantni rok: 2 Godine

20.260,00 RSD
18.270,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 75696

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Honor |
|---|---|
| Tip procesora | MediaTek |
| Broj jezgara u procesoru | 8 |
| Veličina memorije | 4 GB / 64 GB |
| Veličina ekrana | 10.1" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Tip panela | TFT LCD |
| Touchscreen | Da |
| Multitouch ekran | Da |
| Web cam | Da |
| Tip operativnog sistema | Android |
| Operativni sistem | Android 11 |
| WiFi | Da |
| Bluetooth | Da |
| GPS | Da |
| Baterija | 5100 mAh |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
| EAN | 6936520816774 |
| Link proizvođača | https://www.hihonor.com/global/tablets/honor-pad-x8/ |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs