Tablet 8.68 Blackview LINK 1 Kids 800x1340 HD+ IPS 4GB/64GB/5MP-8MP/Blue

9.185,00 RSD
8.540,00 RSD

8.865,00 RSD
8.245,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 82329

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Blackview |
|---|---|
| Tip procesora | Unisoc Tiger T310 |
| Veličina memorije | 3GB RAM, 64GB ROM |
| Rezolucija ekrana | 800 x 1280 |
| Tip panela | IPS |
| Touchscreen | Da |
| Multitouch ekran | Da |
| Web cam | 2MP Prednja + 5MP Zadnja |
| Operativni sistem | DokeOS_P 4.0 baziran na Android 14 |
| WiFi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Mogućnost telefoniranja | Da |
| Nadogradnja memorije | 9 GB |
| Baterija | 5100mAh; 5W punjenje |
| Boja | Tiger Pink |
| Garantni rok | Zakonska saobraznost 2 godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs