Dell PowerEdge T560 DES14641

914.040,00 RSD
847.565,00 RSD

1.002.910,00 RSD
929.975,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 87770

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Dell |
|---|---|
| Broj CPU ležišta | 2 |
| Broj ugradjenih CPU | 1 |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel Xeon 6505P |
| Broj jezgara po procesoru | 12 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Količina memorije | 16 GB |
| Kapacitet diskova | 1x480GB |
| Snaga napajanja | 800 W |
| Tip operativnog sistema | 64 bita |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 3 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs