Asus ExpertCenter P500 P500MV-WB31C0 DES14577

58.350,00 RSD
54.185,00 RSD
- Proizvođač: Asus
- Model procesora: Intel Core i3-1315U
- Količina memorije: 8 GB
- Kapacitet diskova: 1x512GB
- Snaga napajanja: 180 W
- Garantni rok: 3 Godine

82.480,00 RSD
76.590,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94964


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Asus |
|---|---|
| Broj CPU ležišta | 1 |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel Core i7-13620H |
| Broj jezgara po procesoru | 10 |
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 5600 MHz |
| Količina memorije | 16 GB |
| Kapacitet diskova | 1x512GB |
| Snaga napajanja | 330 W |
| Format kućišta | Mini Tower |
| Tip operativnog sistema | 64 bita |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Boja | Siva |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://www.asus.com/displays-desktops/tower-pcs/expertcenter/asus-expertcenter-p500-mini-tower-p500mv/ |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs