16GB DDR4 3600MHz Kingston KF436C18BB2A/16

17.980,00 RSD
16.695,00 RSD
- Proizvođač: Kingston
- Namena: Za Desktop
- Tip memorije: DDR4
- Radni takt: 3600 MHz
- Količina memorije: 16 GB
- Garantni rok: 10 godina

18.015,00 RSD
16.730,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94951

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Corsair |
|---|---|
| Namena | Za desktop računar |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 8 GB |
| Radni takt | 5200 MHz |
| Pakovanje | 1 x 8 GB |
| Paket za | Single-channel |
| Voltaža | 1.25V |
| Latencija | CL40 |
| ECC Podrška | Ne |
| Preporučeno za | Svakodnevnu upotrebu |
| Garantni rok | 2 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs