16GB DDR4 3600MHz Kingston KF436C17BBK2/16

15.935,00 RSD
14.805,00 RSD
- Proizvođač: Kingston
- Namena: Desktop
- Tip memorije: DDR4
- Radni takt: 3600 MHz
- Količina memorije: 16 GB
- Garantni rok: 10 godina

15.905,00 RSD
14.770,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94945

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Corsair |
|---|---|
| Namena | Za laptop računar |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 8 GB |
| Radni takt | 4800 MHz |
| Hladnjaci | Ne |
| Pakovanje | 1 x 8 GB |
| Paket za | Single-channel |
| Voltaža | 1.10 V |
| Latencija | CL40-40-40-77 |
| ECC Podrška | Ne |
| Preporučeno za | Svakodnevnu upotrebu |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.corsair.com/us/en/p/memory/cmsx8gx5m1a4800c40/vengeance-ddr5-sodimm-8gb-1x8gb-ddr5-4800-pc5-38400-c40-1-1v-cmsx8gx5m1a4800c40 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs