48GB DDR5 6400MHz Kingston KF564C32RSA-48

104.645,00 RSD
97.155,00 RSD
- Proizvođač: Kingston
- Namena: Za Desktop
- Tip memorije: DDR5
- Radni takt: 6400MT/s
- Količina memorije: 48 GB
- Garantni rok: 10 godina

102.515,00 RSD
95.150,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 92753

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Crucial |
|---|---|
| Namena | Za desktop računar |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 64 GB |
| Radni takt | 6400 MHz |
| Hladnjaci | Ne |
| Pakovanje | 2 x 32 GB |
| Paket za | Dual-channel |
| Latencija | CL40 |
| ECC Podrška | Ne |
| Preporučeno za | Gaming |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs