64GB DDR5 6000MHz Corsair Vengeance CMK64GX5M2D6000C40

118.295,00 RSD
109.785,00 RSD
- Proizvođač: Corsair
- Namena: Za desktop računar
- Tip memorije: DDR5
- Radni takt: 6000 MHz
- Količina memorije: 64 GB
- Garantni rok: 2 Godine

118.295,00 RSD
109.785,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94950

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Corsair |
|---|---|
| Namena | Za desktop računar |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 64 GB |
| Radni takt | 6000 MHz |
| Hladnjaci | Ne |
| Pakovanje | 2 x 32 GB |
| Paket za | Dual-channel |
| Voltaža | 1.35V |
| Latencija | CL40-40-40-77 |
| ECC Podrška | Ne |
| Preporučeno za | Gaming i svakodnevnu upotrebu |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.corsair.com/ww/en/p/memory/cmk64gx5m2d6000z40/vengeance-64gb-2x32gb-ddr5-dram-6000mts-cl40-amd-expo-intel-xmp-memory-kit-cmk64gx5m2d6000z40 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs