16GB DDR5 6400MHz GEIL GAVSG516GB6400C42ASC ORION V RGB AMD EXPO

30.315,00 RSD
28.160,00 RSD
- Proizvođač: Geil
- Namena: Za desktop računar
- Tip memorije: DDR5
- Radni takt: 6400 MHz
- Količina memorije: 16 GB
- Garantni rok: 3 Godine

30.380,00 RSD
28.220,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 90435


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Kingston |
|---|---|
| Namena | Za desktop računar |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 64 GB |
| Radni takt | 5600 MHz |
| Hladnjaci | Da |
| Pakovanje | 2 x 32 GB |
| Paket za | Dual-channel |
| Voltaža | 1.4V |
| Latencija | 30-36-36 |
| ECC Podrška | Ne |
| Preporučeno za | Svakodnevnu upotrebu, Office upotrebu i Gaming |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs