16GB DDR5 5600MHz Silicon Power SP016GBLVU560F02

30.635,00 RSD
28.460,00 RSD
- Proizvođač: Silicon Power
- Namena: Za desktop računare
- Tip memorije: DDR5
- Radni takt: 5600MHz
- Količina memorije: 16GB
- Garantni rok: 10 godina

29.485,00 RSD
28.480,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 84084


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | G.SKILL |
|---|---|
| Namena | Za desktop računar |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 64 GB |
| Radni takt | 6000 MHz |
| Hladnjaci | Da |
| Pakovanje | 2 x 32 GB |
| Paket za | Dual-channel |
| Voltaža | 1.40V |
| Latencija | 30-40-40-96 |
| ECC Podrška | Ne |
| Preporučeno za | Gaming |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | Doživotna ograničena garancija |
| Link proizvođača | https://www.gskill.com/product/165/374/1649234977/F5-6000J3040G32GX2-TZ5RK-F5-6000J3040G32GA2-TZ5RK |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs