Synology D4ES01-16G

135.265,00 RSD
125.575,00 RSD
- Proizvođač: Synology
- Namena: Za Server
- Tip memorije: DDR4
- Radni takt: 3200 MHz
- Količina memorije: 16 GB
- Garantni rok: 5 Godina

134.475,00 RSD
124.845,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 78277


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Kingston |
|---|---|
| Namena | Desktop računari |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 48 GB |
| Radni takt | 8400 MHz |
| Hladnjaci | Da |
| Pakovanje | 2 x 48 GB |
| Paket za | Desktop računare |
| Voltaža | 1.45 V |
| Latencija | CL 40 |
| Preporučeno za | Gaming i profesionalnu upotrebu |
| Boja | Siva |
| Garantni rok | 10 godina |
| EAN | 0740617346886 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs