32GB DDR5 5600MHz Kingston KF556C40BBK2-32

62.565,00 RSD
58.095,00 RSD
- Proizvođač: Kingston
- Namena: Desktop
- Tip memorije: DDR5
- Radni takt: 5600 MHz
- Količina memorije: 32 GB
- Garantni rok: 10 godina

62.360,00 RSD
57.885,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 93668


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Kingston |
|---|---|
| Namena | Za desktop računar |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 48 GB |
| Radni takt | 3200 MHz |
| Hladnjaci | Ne |
| Pakovanje | 1 x 48 GB |
| Paket za | Single-channel |
| Voltaža | 1.1V |
| Latencija | 46-45-45 |
| ECC Podrška | Ne |
| Preporučeno za | Svakodnevnu upotrebu |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.kingston.com/datasheets/KVR56U46BD8-48.pdf |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs