32 GB DDR5 6400MHz Kingston KVR64A52BD8-32

63.335,00 RSD
58.810,00 RSD
- Proizvođač: Kingston
- Namena: Za desktop računar
- Tip memorije: DDR5
- Radni takt: 6400 MHz
- Količina memorije: 32 GB
- Garantni rok: 2 Godine

63.595,00 RSD
59.055,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 78319


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Kingston |
|---|---|
| Namena | Desktop računari |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 32GB (2x16GB) |
| Radni takt | 6000 MHz |
| Hladnjaci | Da |
| Voltaža | 1.35 V |
| Latencija | CL36 |
| Boja | Bela |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs