32GB DDR5 6000MHz Kingston KF560C30BBEAK2-32

54.200,00 RSD
50.330,00 RSD
- Proizvođač: Kingston
- Namena: Za Desktop
- Tip memorije: DDR5
- Radni takt: 6000 MHz
- Količina memorije: 32 GB
- Garantni rok: 10 godina

57.975,00 RSD
50.370,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 92566

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | G.SKILL |
|---|---|
| Namena | Za desktop računar |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 32 GB |
| Radni takt | 6000 MHz |
| Hladnjaci | Ne |
| Pakovanje | 2 x 16 GB |
| Paket za | Dual-channel |
| Voltaža | 1.35V |
| Latencija | 36-36-36-96 |
| ECC Podrška | Ne |
| Preporučeno za | Gaming i naprednu upotrebu |
| Garantni rok | Doživotna garancija |
| Link proizvođača | https://www.gskill.com/product/165/396/1662622664/F5-6000J3636F16GX2-FX5 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs