16GB DDR4 3200MHz Corsair CMW16GX4M2C3200C16-T

19.705,00 RSD
18.295,00 RSD
- Proizvođač: Corsair
- Namena: Za desktop računar
- Tip memorije: DDR4
- Radni takt: 3200 MHz
- Količina memorije: 16 GB
- Garantni rok: 2 Godine

19.825,00 RSD
18.410,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 79165

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | MicroFrom |
|---|---|
| Namena | Računarska memorija |
| Tip memorije | DDR4 |
| Količina memorije | 32 GB |
| Radni takt | 3200 MHz |
| Hladnjaci | Ne |
| Pakovanje | Standardno pakovanje |
| Paket za | Desktop računare |
| Voltaža | 1.2V |
| Latencija | CL 16 |
| ECC Podrška | Ne |
| Preporučeno za | Igre i zahtevne aplikacije |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 10 godina |
| EAN | 0725414454750 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs