8GB DDR5 4800MHz Corsair CMSX8GX5M1A4800C40

15.975,00 RSD
14.845,00 RSD
- Tip memorije: SODIMM
15.610,00 RSD
14.790,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 77855
Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Lexar |
|---|---|
| Namena | Računarska memorija |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 32 GB (2x16 GB) |
| Radni takt | 6400 MHz |
| Hladnjaci | Da, sa RGB osvetljenjem |
| Pakovanje | Dual pack |
| Paket za | Desktop računare |
| Voltaža | 1.4 V |
| Latencija | CL32 |
| Preporučeno za | Gaming i zahtevne aplikacije |
| Boja | Crna |
| Link proizvođača | https://americas.lexar.com/product/lexar-ares-rgb-ddr5-desktop-memory/ |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs