Synology D4ES03-8G

52.125,00 RSD
48.405,00 RSD
- Proizvođač: Synology
- Namena: Za Server
- Tip memorije: DDR4
- Količina memorije: 8 GB
- Garantni rok: 5 Godina

52.395,00 RSD
48.650,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 83215

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Kingston |
|---|---|
| Namena | Memorija za laptopove i kompaktne računare |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 32 GB |
| Radni takt | 5600MHz |
| Hladnjaci | Ne |
| Pakovanje | Pojedinačno pakovanje |
| Paket za | Nadogradnju memorije |
| Voltaža | 1.1V |
| Latencija | 46-45-45 |
| ECC Podrška | Ne |
| Preporučeno za | Korisnike koji traže povećanje performansi svojih laptopova ili kompaktih računara |
| Garantni rok | 10 godina |
| Link proizvođača | https://www.kingston.com |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs