64GB DDR4 3600Mhz Kingston KF436C18RB2AK2/64

48.300,00 RSD
44.850,00 RSD
- Proizvođač: Kingston
- Namena: Za Desktop
- Tip memorije: DDR4
- Radni takt: 3600 MHz
- Količina memorije: 64 GB
- Garantni rok: 10 godina

48.300,00 RSD
44.850,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 85747

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Crucial |
|---|---|
| Namena | Za desktop računar |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 32 GB |
| Radni takt | 5600 MHz |
| Hladnjaci | Ne |
| Pakovanje | 2 x 16 GB |
| Paket za | Dual-channel |
| Voltaža | 1.1 V |
| Latencija | 46 |
| ECC Podrška | Ne |
| Preporučeno za | Svakodnevnu upotrebu |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://uk.crucial.com/memory/ddr5/cp2k16g56c46u5 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs