16GB DDR5 7200MHz Kingston KF572C38RS-16

34.535,00 RSD
32.070,00 RSD
- Proizvođač: Kingston
- Namena: Za Desktop
- Tip memorije: DDR5
- Radni takt: 7200 MHz
- Količina memorije: 16 GB
- Garantni rok: 10 godina

34.595,00 RSD
32.130,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 89484

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Kingston |
|---|---|
| Namena | Za Laptop |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 16 GB |
| Radni takt | 6400 MHz |
| Hladnjaci | Ne |
| Pakovanje | 1 x 16 GB |
| Paket za | Single-channel |
| Voltaža | 1.35V |
| Latencija | 38-40-40 |
| ECC Podrška | Ne |
| Preporučeno za | Svakodnevnu upotrebu, Gaming |
| Garantni rok | 120 meseci |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs