32GB DDR4 5600MHz Apacer FS.32G2C.PKH

35.890,00 RSD
33.330,00 RSD
- Proizvođač: Apacer
- Namena: Za desktop računar
- Tip memorije: DDR4
- Radni takt: 5600 MHz
- Količina memorije: 32 GB
- Garantni rok: 3 Godine

36.445,00 RSD
33.845,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94952

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Corsair |
|---|---|
| Namena | Za desktop računar |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 16 GB |
| Radni takt | 6000 MHz |
| Hladnjaci | Da |
| Pakovanje | 2 x 8 GB |
| Paket za | Dual-channel |
| Voltaža | 1.35V |
| Latencija | CL36 |
| ECC Podrška | Ne |
| Preporučeno za | Gaming |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.corsair.com/us/en/p/memory/cmh16gx5m2e6000z36/vengeance-rgb-16gb-2x8gb-ddr5-dram-6000mts-cl36-amd-expo-intel-xmp-memory-kit-cmh16gx5m2e6000z36 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs