16GB DDR5 6000MHz Corsair Vengeance CMK16GX5M2E6000Z36

35.645,00 RSD
33.100,00 RSD
- Proizvođač: Corsair
- Namena: Za desktop računar
- Tip memorije: DDR5
- Radni takt: 6000 MHz
- Količina memorije: 16 GB
- Garantni rok: 2 Godine

35.585,00 RSD
33.045,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94938


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Corsair |
|---|---|
| Namena | Za desktop računar |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 16 GB |
| Radni takt | 5600 MHz |
| Hladnjaci | Da |
| Pakovanje | 2 x 16 GB |
| Paket za | Dual-channel |
| Voltaža | 1.25V |
| Latencija | 40-40-40-70 |
| ECC Podrška | Ne |
| Preporučeno za | Gaming |
| Boja | Siva |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.corsair.com/us/en/p/memory/cmk16gx5m1b5600z40/vengeance-16gb-1x16gb-ddr5-dram-5600mts-cl40-amd-expo-intel-xmp-memory-kit-cmk16gx5m1b5600z40 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs