16GB DDR5 5200MHz Corsair Vengeance CMK16GX5M2B5200Z40

34.525,00 RSD
32.060,00 RSD
- Proizvođač: Corsair
- Namena: Za desktop računar
- Tip memorije: DDR5
- Radni takt: 5200 MHz
- Količina memorije: 16 GB
- Garantni rok: 2 Godine

34.525,00 RSD
32.060,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94946

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Corsair |
|---|---|
| Namena | Za desktop računar |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 16 GB |
| Radni takt | 5200 MHz |
| Hladnjaci | Ne |
| Pakovanje | 2 x 8 GB |
| Paket za | Dual-channel |
| Voltaža | 1.25V |
| Latencija | CL40 |
| ECC Podrška | Ne |
| Preporučeno za | Gaming |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.corsair.com/ww/en/p/memory/cmk16gx5m2b5200c40/vengeance-16gb-2x8gb-ddr5-dram-5200mt-s-c40-memory-kit-black-cmk16gx5m2b5200c40 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs