16GB DDR5 6400MHz Kingston KF564C32RSA-16

33.930,00 RSD
31.510,00 RSD
- Proizvođač: Kingston
- Namena: Desktop
- Tip memorije: DDR5
- Radni takt: 6400 MHz
- Količina memorije: 16 GB
- Garantni rok: 10 godina

34.145,00 RSD
31.710,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94939


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Corsair |
|---|---|
| Namena | Za desktop računar |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 16 GB |
| Radni takt | 5200 MHz |
| Hladnjaci | Da |
| Pakovanje | 2 x 8 GB |
| Paket za | Dual-channel |
| Voltaža | 1.25V |
| Latencija | 40-40-40-77 |
| ECC Podrška | Ne |
| Preporučeno za | Svakodnevnu upotrebu, Gaming |
| Boja | Siva |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.corsair.com/us/en/p/memory/cmk16gx5m2b5200z40/vengeance-16gb-2x8gb-ddr5-dram-5200mts-cl40-amd-expo-intel-xmp-memory-kit-cmk16gx5m2b5200z40 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs