8GB DDR5 5200MHz Kingston KF552C40BB-8

16.190,00 RSD
15.035,00 RSD
- Proizvođač: Kingston
- Namena: Desktop
- Tip memorije: DDR5
- Radni takt: 5200 MHz
- Količina memorije: 8 GB
- Garantni rok: 10 godina

16.265,00 RSD
15.105,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 81893


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | A-DATA |
|---|---|
| Namena | Za desktop računare |
| Tip memorije | DDR4 |
| Količina memorije | 16GB |
| Radni takt | 3200 MHz |
| Hladnjaci | Da |
| Pakovanje | 1 x 16 GB |
| Paket za | Single channel |
| Voltaža | 1.35V |
| Latencija | CL16 |
| ECC Podrška | Ne |
| Preporučeno za | Igrače i entuzijaste |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.xpg.com/rs/xpg/dram-modules-spectrix-d35g-rgb-ddr4 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs