16GB DDR5 5600MHz Kingston KVR56U46BS8-16

26.710,00 RSD
24.810,00 RSD
- Proizvođač: Kingston
- Namena: Desktop
- Tip memorije: DDR5
- Radni takt: 5600 MHz
- Količina memorije: 16 GB
- Garantni rok: 10 godina

28.425,00 RSD
24.710,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 93672

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | raspoloživo |

| Proizvođač | A-DATA |
|---|---|
| Namena | Za desktop računar |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 16 GB |
| Radni takt | 6000 MHz |
| Hladnjaci | Ne |
| Pakovanje | 1 x 16 GB |
| Paket za | Single-channel |
| Voltaža | 1.1V-1.4V |
| Latencija | 28, 30, 32, 36, 38, 46, 48 |
| ECC Podrška | Ne |
| Preporučeno za | Gaming |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | Doživotna ograničena garancija |
| Link proizvođača | https://www.xpg.com/in/xpg/dram-modules-lancer-blade-rgb-ddr5 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs