16GB DDR5 5600MHz Mushkin MRE5U560LKKD16G

22.995,00 RSD
21.355,00 RSD
- Proizvođač: Mushkin
- Namena: Za desktop računar
- Tip memorije: DDR5
- Radni takt: 5600 MHz
- Količina memorije: 16 GB
- Garantni rok: 2 Godine

23.115,00 RSD
21.465,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94933

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | A-DATA |
|---|---|
| Namena | Za desktop računar |
| Tip memorije | DDR5 |
| Količina memorije | 16 GB |
| Radni takt | 6000 MHz |
| Pakovanje | 1 x 16 GB |
| Paket za | Single-channel |
| ECC Podrška | Ne |
| Preporučeno za | Svakodnevnu upotrebu, Gaming |
| Garantni rok | 2 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs