8GB DDR5 6000MHz Kingston KVR56U46BS6-8

15.615,00 RSD
14.510,00 RSD
- Proizvođač: Kingston
- Namena: Za desktop računar
- Tip memorije: DDR5
- Radni takt: 6000 MHz
- Količina memorije: 8 GB
- Garantni rok: 2 Godine

15.675,00 RSD
14.575,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 93664

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Crucial |
|---|---|
| Namena | Za desktop računar |
| Tip memorije | DDR4 |
| Količina memorije | 16 GB |
| Radni takt | 3200 MHz |
| Hladnjaci | Ne |
| Pakovanje | 2 x 16 GB |
| Paket za | Dual-channel |
| Voltaža | 1.2V |
| Latencija | 22-22-22 |
| ECC Podrška | Ne |
| Preporučeno za | Svakodnevnu upotrebu |
| Garantni rok | Doživotna ograničena garancija |
| Link proizvođača | https://www.crucial.com/memory/ddr4/ct2k16g4dfra32a |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs