Epson EB-992F V11H988040

85.160,00 RSD
79.075,00 RSD
- Proizvođač: Epson
- Sistem projekcije: 3LCD TECHNOLOGY, RGB LIQUID CRYSTAL SHUTTER
- Nativna rezolucija slike: 1920 x 1080
- Kontrast: 16000:1
- Osvetljenje ANSI Lumen: 4000
- Garantni rok: 2 Godine

84.150,00 RSD
78.140,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 83412

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | BenQ |
|---|---|
| Sistem projekcije | DLP |
| Nativna rezolucija slike | 1920 x 1080 |
| Kontrast | 20000:1 |
| Osvetljenje ANSI Lumen | 3800 |
| Veličina slike u inčima | 70"-150" |
| Snaga lampe | 260 W |
| Zvučnici | 10W, Mono |
| HDMI priključak | 2 |
| VGA priključak | 1 |
| USB priključak | 2 |
| S-Video priključak | 1 |
| Audio ulaz | Da, 3.5mm |
| Zum | 1.1 |
| Video kompatibilnost | EDTV, HDTV, NTSC, PAL, SDTV, SECAM |
| Boja | Bela |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | https://www.benq.com/en-ap/business/projector/mh560.html |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs