Teclast ITX K01 H610

22.590,00 RSD
20.985,00 RSD
- Proizvođač: Teclast
- Količina memorije: 16 GB
- Veličina HDD-a: Podrška Za 2.5'' SATA do 2TB
- Grafička karta: Integrisana (zavisi od procesora)
- Garantni rok: 2 Godine

25.680,00 RSD
23.855,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 89374




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Zeus |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | i3-1220P |
| Brzina procesora | 4.4 GHz |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Količina memorije | 64 GB |
| Veličina HDD-a | 2.5" |
| Grafička karta | Intel UHD grafika |
| Optički uređaj | Ne |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Garantni rok | 2 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs