Zeus MPI12- Intel i3-1220P 10C 4.4 GHz/DDR4/M.2/LAN/Dual WiFi/BT/HDMI/DP/Tip C p

26.960,00 RSD
25.045,00 RSD

26.880,00 RSD
25.410,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 85604



Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Zeus |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel Pentium 6305 |
| Brzina procesora | 1.80 GHz |
| Tip memorije | DDR4 |
| Količina memorije | 8 GB |
| Veličina HDD-a | 512 GB |
| Grafička karta | Integrisana |
| Optički uređaj | Ne |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Garantni rok | 2 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs