Dell Vostro 3030 DES13786

101.585,00 RSD
94.315,00 RSD
- Proizvođač: Dell
- Model procesora: Intel Core i5-12400
- Količina memorije: 8 GB
- Veličina HDD-a: 512 GB
- Grafička karta: Intel UHD Graphics 730
- Garantni rok: 3 Godine

99.990,00 RSD
92.305,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 94049

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Zeus |
|---|---|
| Proizvođač procesora | AMD |
| Model procesora | AMD AM4 Ryzen 7 5700 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Količina memorije | 16 GB |
| Veličina HDD-a | 1 TB |
| Grafička karta | AMD Gigabyte RX 7600 GAMING OC 8GB GV-R76GAMING OC-8GD G10 128bit 2xDP/2xHDMI |
| Format kućišta | Gigabyte GB-C301G V2 |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Garantni rok | 3 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs