Zeus MPI12 Intel i5-1235U 10C 4.4 GHz/DDR4/LAN/Dual WiFi/BT/HDMI/DP/Tip C power

33.235,00 RSD
30.865,00 RSD

33.200,00 RSD
30.830,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 82747

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Mele |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Celeron N95 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Količina memorije | 8 GB |
| Veličina HDD-a | 256GB EMMC |
| Grafička karta | Intel UHD Graphics |
| Format kućišta | Mini PC |
| Optički uređaj | Ne |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Garantni rok | 2 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs