Mini PC GMKTec NucBox M3 Ultra Win11Pro

104.930,00 RSD
97.385,00 RSD

99.045,00 RSD
96.345,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 77511

Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Lenovo |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | i7-13700 |
| Brzina procesora | 5.1 GHz |
| Tip memorije | UDIMM DDR4 |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Količina memorije | 16 GB |
| Veličina HDD-a | 512 GB SSD |
| Grafička karta | Intel UHD Graphics 770 |
| Format kućišta | Tower |
| Optički uređaj | DVDRW |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 3 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs