HP Pro Tower 290 G9 CW9B5AT

96.535,00 RSD
89.625,00 RSD

96.575,00 RSD
89.635,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 95305


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Lenovo |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel Core Ultra 5 225 |
| Brzina procesora | 4.9 GHz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Brzina memorije | 5600 MHz |
| Količina memorije | 16 GB |
| Veličina HDD-a | 512 GB |
| Grafička karta | Intel Graphics |
| Format kućišta | SFF |
| Optički uređaj | DVD-RW |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Link proizvođača | https://www.lenovo.com/rs/ |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs