Zeus MPI12- Intel i3

26.205,00 RSD
24.345,00 RSD
- Proizvođač: Zeus
- Model procesora: i3-1220P
- Količina memorije: 64 GB
- Veličina HDD-a: 2.5"
- Grafička karta: Intel UHD grafika
- Garantni rok: 2 Godine

24.180,00 RSD
23.080,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 44045


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | Lenovo |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Oznaka procesora | Intel Celeron Dual Core |
| Model procesora | Intel Celeron J4005 |
| Brzina procesora | 2.0 GHz |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 2666 MHz |
| Količina memorije | 4 GB |
| Veličina HDD-a | 1 TB |
| Grafička karta | Intel HD Graphics |
| Format kućišta | MiniTower |
| Optički uređaj | DVD±RW |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Boja | Crno-Siva |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Težina | 4.3kg |
| EAN | 193268181854 |
| Link proizvođača | https://www.lenovo.com/gb/en/desktops-and-all-in-ones/ideacentre/300-series/Ideacentre-310s-Intel/p/99IC9S30263 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs