Teclast TFX G01 H610 SFF

31.050,00 RSD
28.845,00 RSD

31.465,00 RSD
29.750,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 53809


Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | HP |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Oznaka procesora | Intel Celeron Dual Core |
| Model procesora | Intel Celeron J4005 |
| Brzina procesora | 2.0 GHz |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 2400 MHz |
| Količina memorije | 4 GB |
| Veličina HDD-a | 128 GB |
| Grafička karta | Intel HD Graphics |
| Format kućišta | MiniTower |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Link proizvođača | http://www.hp.com/ |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs