Dell OptiPlex 7020 SFF i3-14100/8GB DDR5/M.2 512GB/WiFi + BT/180W/W11P K+M 3Y

90.775,00 RSD
84.280,00 RSD

88.030,00 RSD
84.030,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 46936




Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | nedostupno |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | HP |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Oznaka procesora | Intel i5 |
| Model procesora | Intel Core i5-8500 |
| Brzina procesora | 3.0 GHz |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 2666 MHz |
| Količina memorije | 16 GB |
| Veličina HDD-a | 1 TB + 256 GB |
| Grafička karta | Intel HD Graphics |
| Format kućišta | MidiTower |
| Optički uređaj | DVD±RW |
| Operativni sistem | Windows 10 Pro |
| Boja | Crno-Siva |
| Garantni rok | 2 Godine |
| Težina | 5.47kg |
| EAN | 193015281943 |
| Link proizvođača | https://www8.hp.com/rs/sr/desktops/product-details/22954855 |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs