HP 290 G9 6B2X6EA

71.000,00 RSD
65.930,00 RSD
- Proizvođač: HP
- Model procesora: Intel Core i5-12400
- Količina memorije: 8 GB
- Veličina HDD-a: 512 GB
- Grafička karta: Intel HD Graphics
- Garantni rok: 2 Godine

70.575,00 RSD
65.535,00 RSD
*Cena važi za gotovinsko, virmansko i online plaćanje
Šifra proizvoda: 89362



Pitajte naše eksperte! 011-3086-979
| Magacin | raspoloživo |
|---|---|
| Radnja | nedostupno |

| Proizvođač | HP |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Model procesora | Intel Core i3-12100 |
| Brzina procesora | 3.3 GHz |
| Tip memorije | DDR4 |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Količina memorije | 8 GB |
| Veličina HDD-a | 512 GB |
| Grafička karta | Intel UHD Graphics 730 |
| Format kućišta | MiniTower |
| Optički uređaj | DVD-Writer |
| Operativni sistem | FreeDOS |
| Boja | Crna |
| Garantni rok | 2 Godine |
Da biste mogli da ostavite komentar, morate da se prijavite ili da se registrujete na sajt monitor.rs